وبلاگ

گلدان تبلیغاتی چیست و چه مزایایی دارد؟

گلدان تبلیغاتی

بازاریابی یک هنر انعطاف‌پذیر است که مدام تغییر پیدا می‌کند و شکل‌های مختلف و جدیدی از خود به نمایش می‌گذارد. یکی از روش‌های بازاریابی که نزد ایرانیان محبوبیت بسیار زیادی دارد، هدیه دادن محصولات تبلیغاتی به دوستان، همکاران و آشنایان است. این هدیه می‌تواند هر چیزی باشد؛ از سررسید، خودکار، ماگ و سایر لوازم تحریر گرفته تا گلدان‌! گلدان تبلیغاتی یکی از مبتکرانه‌ترین و نوین‌ترین روش‌های بازاریابی به شمار می‌رود که نه تنها زیبایی و سرسبزی را به محیط اطراف خود می‌بخشد، بلکه برای محیط زیست هم مفید است. در ادامه این مقاله با ما همراه باشید تا بررسی کنیم که گلدان تبلیغاتی چیست و چه مزایایی برای کسب و کار شما به همراه دارد.

گلدان تبلیغاتی چیست و چه مزایایی دارد؟

گلدان‌های تبلیغاتی همانطور که از اسمشان پیداست، یک گلدان حاوی گل یا گیاه هستند که شما می‌توانید لوگوی برند خود را روی آن چاپ کرده و به اطرافیان خود هدیه دهید. این گلدان می‌تواند از جنس چوب، پلاستیک، شیشه و سرامیک باشد اما معمولاً سرامیک نسبت به سایر جنس‌ها محبوب‌تر است.

گلدان تبلیغاتی به عنوان ابزاری برای تبلیغات برند‌های مختلف شناخته شده است. گلدان‌های زیبا به گونه‌ای طراحی می‌شوند تا یک برند خاص را به نمایش در بیاورند. تبلیغات، نسبت به گذشته بسیار تغییر کرده و استفاده از گلدان‌های تبلیغاتی جزو جدیدترین روش‌ها به شمار می‌رود.

گلدان‌ها در هر محیطی مورد استفاده قرار می‌گیرند و ابزار مناسبی برای تبلیغات به شمار ‌می‌روند. اگر به دنبال تبلیغات اثر‌گذار هستید، می‌توانید برند خود را از طریق این نوع گلدان‌ها به همه معرفی کنید. یک شرکت و کسب و کار، می‌تواند گلدان تبلیغاتی را با چاپ برند خود روی آن‌ها سفارش بدهد.

گلدان‌های رومیزی که نشان‌دهنده برند شما هستند، در محیط‌های مختلف و شلوغ مانند رستوران‌ها قرار می‌گیرند. زمانی که افراد روی میز نشسته‌اند، توجه آن‌ها به گلدان و در نهایت برند شما جذب می‌شود. با دیدن برند روی گلدان، آنها کنجکاو به فهمیدن خدمات شما می‌شوند و در واقع در ذهن آن‌ها حک خواهید شد. همچنین می‌توانید به مناسبت‌های مختلف این گلدان‌ها را به مشتریان جدید یا مخاطبین خود هدیه دهید. در این صورت هم اثری ماندگار بر ذهن آنها خواهید داشت.

با استفاده از این روش قطعا در طول زمان، کسب و کار شما رونق بسیار خوبی پیدا می‌کند و محصولات خود را راحت‌تر خواهید فروخت. استفاده از این روش نیاز به بودجه خیلی زیادی ندارد؛ اما نتیجه‌ی آن در کار شما فوق‌العاده خواهد بود.

گلدان‌های تبلیغاتی مزایای زیادی برای شما خواهند داشت و حس خوبی را به مخاطب القا می‌کنند. همه‌ افراد از دیدن گل‌های زیبا در گلدان حس خوبی می‌گیرند. معرفی برند و خدمات از این طریق، یک نکته‌ مثبت برای شما به حساب می‌آید و مخاطب نیز این حس خوب را دریافت می‌کند.

آیا تا به حال از یک گلدان تبلیغاتی برای معرفی کسب و کار خود استفاده کرده‌اید؟ چقدر در مورد مزایای گلدان تبلیغاتی اطلاعات دارید؟ اگر تا اینجا به انتخاب گلدان برای تبلیغات ترغیب شده‌اید، می‌توانید در ادامه با ما همراه باشید تا به طور کامل با این نوع گلدان و نکات سفارش آن، آشنا شوید.

گلدان تبلیغاتی یکی از روش‌های بازاریابی سبز به شمار می‌رود و نشان‌دهنده این است که شرکت شما به محیط زیست اهمیت داده و به جای استفاده از روش‌های بازاریابی ناپایدار (برای مثال سررسید که برای ساخت آن کاغذ زیادی مصرف می‌شود)، از روش‌های دوستدار محیط زیست استفاده می‌کند. هدف اصلی از این نوع بازاریابی، در قدم اول شناساندن برند به مخاطبان و حک کردن اسم شرکت به عنوان یک کسب و کار دوستدار محیط زیست در ذهن آن‌ها و در قدم دوم، تشویق افراد به حفاظت از محیط زیست است.

گلدان تبلیغاتی چیست؟

 

گلدان تبلیغاتی و بازاریابی سبز چه تأثیری بر مخاطبان دارد؟

همانطور که می‌دانید، امروزه یکی از اصلی‌ترین دغدغه‌های افراد (بخصوص نسل‌های جوان‌تر) حفاظت از محیط زیست و جلوگیری از گرمایش زمین است. به همین دلیل، بازاریابی سبز یک روش بسیار تأثیرگذار به شمار می‌رود که می‌تواند افرادی که برای محیط زیست ارزش قائل می‌شوند را به سمت خرید از برند شما سوق دهد. استفاده از روش‌های بازاریابی سبز (بخصوص گلدان تبلیغاتی) حتی اگر هزینه به دنبال داشته باشد، یک روش مطمئن و تأثیرگذار برای افزایش آگاهی از برند و محبوبیت شما در میان مخاطبان به شمار می‌رود. مزایای تاثیرات گلدان تبلیغاتی در جذب مشتری و مخاطب بسیار است و نمی توان در این مطلب کامل به آن پرداخت.

علاوه بر این، گلدان تبلیغاتی یک روش بسیار تازه است که شرکت‌های کمی از آن استفاده می‌کنند، بنابراین می‌توان گفت این روش برای کسب و کار شما یک تمایز رقابتی مهم ایجاد می‌کند. اکنون که می‌دانیم گلدان تبلیغاتی چیست و زیرشاخه کدام نوع بازاریابی محسوب می‌شود، خوب است با انواع آن نیز آشنا شویم.

گلدان تبلیغاتی چیست

گلدان تبلیغاتی برای چه کسب و کار‌هایی مناسب است؟

گلدان‌های تبلیغاتی برای کسب و کار‌های مختلف قابل استفاده هستند. در زیر، چند مثال از کسب و کار‌هایی که می‌توانند از مزایای گلدان تبلیغاتی بهره ببرند، آورده شده است:

 • فروشگاه‌های گل و گیاه

گلدان‌های تبلیغاتی، به عنوان یک ابزار تبلیغاتی مؤثر و جذاب برای فروشگاه‌های گل و گیاه عمل کرده و به آن‌ها کمک می‌کنند تا محصولات خود را بهتر به مشتریان معرفی کنند. با نمایش زیبا و جذاب گیاهان و گل‌ها در گلدان‌های تبلیغاتی، فروشگاه‌ها می‌توانند توجه مشتریان را بیشتر جذب کرده و فروش خود را افزایش دهند.

 • رستوران‌ها و کافه‌ها

گلدان‌های تبلیغاتی، برای رستوران‌ها و کافه‌ها نیز بسیار مناسب هستند. این گلدان‌ها می‌توانند به عنوان یک وسیله زینتی زیبا برای میز‌ها و دکوراسیون داخلی فضا‌های رستوران و کافه استفاده شوند. با قرار دادن گلدان‌های تبلیغاتی در مکان‌های استراتژیک در رستوران یا کافه، با تصاویر طراحی شده حاوی برند روی آنها، به عنوان ابزار تبلیغاتی، برند خود را به‌خوبی به مشتریان معرفی کنید.

 • فروشگاه‌های آنلاین

گلدان‌های تبلیغاتی می‌توانند نقش مهمی در تبلیغ و معرفی محصولات فروشگاه‌های آنلاین داشته باشند. علاوه بر آن، امکان استفاده از لینک‌ها و کد‌های تخفیف روی گلدان‌های تبلیغاتی، مشتریان را به راحتی به صفحه محصول در فروشگاه آنلاین هدایت می‌کنند.

 • مراکز آموزشی و آموزشگاه‌ها

گلدان‌های تبلیغاتی می‌توانند برای مراکز آموزشی و آموزشگاه‌ها نیز مفید باشند. با قرار دادن اطلاعات مربوط به دوره‌ها، کلاس‌ها و خدمات آموزشی روی گلدان‌های تبلیغاتی، می‌توانید بیشترین توجه را از مخاطبان هدف خود جلب کنید و آن‌ها را برای ثبت نام در دوره‌های آموزشی ترغیب نمایید.

این فقط چند مثال از کسب و کار‌هایی است که می‌توانند از گلدان‌های تبلیغاتی بهره ببرند. در واقع، هر کسب و کاری که به دنبال تبلیغ و معرفی محصولات و خدمات خود به مشتریان باشد، می‌تواند از گلدان‌های تبلیغاتی استفاده کند؛ خصوصا کسب و کارهای جدید.

گلدان تبلیغاتی برای چه کسب و کار‌هایی مناسب است؟

انواع گلدان‌های تبلیغاتی کدامند؟

در گذشته بیشتر افراد از گلدان‌های سفالی استفاده می‌کردند اما امروزه با معرفی انواع متریال‌های مختلف در صنعت باغبانی و استفاده از پلاستیک، سرامیک، شیشه و حتی فلز در ساخت گلدان، گزینه‌های بسیار متنوعی جهت چاپ گلدان تبلیغاتی پیش روی شما قرار دارند. در ادامه به بررسی این گزینه‌ها خواهیم پرداخت:

گلدان تبلیغاتی سفالی

گلدان تبلیغاتی

گلدان‌های سفالی نسبت به سایر انواع گلدان‌ها قیمت مقرون به صرفه‌ای داشته و رنگ زمینه آن‌ها معمولاً گرم است. در این گلدان‌ها امکان کاشت هرگونه گیاهی وجود داشته و شکل‌ها و طرح‌های مختلفی را می‌توان روی آن‌ها چاپ کرد. گلدان‌های سفالی به دلیل مقاومت بالا، برای فضای بیرونی بسیار مناسب هستند.

گلدان تبلیغاتی چوبی

گلدان‌های چوبی حس نزدیکی با طبیعت و گرمی را به محیط اطراف خود می‌بخشند و می‌توان به شکل دلخواه آن‌ها را رنگ‌آمیزی کرد. این گلدان‌ها بیشتر از چوب فشرده و مقاوم جنگلی یا سدر ساخته می‌شوند تا در برابر رطوبت حداکثر مقاومت را از خود نشان دهند.

برای افزایش بیشتر مقاومت این گلدان‌ها و براق کردن آن‌ها، می‌توان با یک لایه رزین روی سطحشان را پوشش داد. در پاسخ به این سوال که گران‌ترین گلدان تبلیغاتی چیست، می‌توان از گلدان چوبی یاد کرد زیرا قیمت آن نسبت به سایر گلدان‌ها بالاتر بوده و یک هدیه شیک و لوکس محسوب می‌شود.

گلدان تبلیغاتی سرامیکی

امروزه سرامیک یک گزینه مقرون به صرفه و زیبا برای ساخت گلدان به شمار می‌رود. اگر می‌خواهید بدانید بهترین نوع گلدان تبلیغاتی چیست، در پاسخ می‌توان از سرامیک یاد کرد زیرا دوام بسیار بالایی داشته، رنگ آن از بین نمی‌رود و تنها در صورت شکستن می‌تواند کارایی خود را از دست بدهد. علاوه بر این، گلدان‌های سرامیکی دارای تنوع شکل، طرح و رنگ بسیار بالایی هستند که باعث می‌شود بتوانید بر اساس سلیقه خود گلدان مورد نظر را انتخاب کنید.

گلدان تبلیغاتی سرامیکی

گلدان تبلیغاتی پلاستیکی

پلاستیک یک متریال مقرون به صرفه و مناسب برای ساخت گلدان به شمار می‌رود. گلدان‌های پلاستیکی در انواع شکل‌ها، طرح‌ها و رنگ‌های مختلف موجود بوده و در مقایسه با سایر گلدان‌ها، قیمتی ارزان دارند. وزن کم این گلدان‌ها یک مزیت محسوب می‌شود زیرا می‌توان آن‌ها را از دیوار یا سقف آویزان کرد و دوام آن‌ها به گونه‌ای است که می‌توانند در مناطق مرطوب یا فضای باز قرار گیرند.

گلدان تبلیغاتی فلزی

استفاده از فلز برای ساخت گلدان یک روش نسبتاً تازه است که نه تنها قابلیت بازیافت و تخریب‌پذیری دارد، بلکه ماندگاری بسیار زیادی نیز از خود نشان می‌دهد. گلدان‌های فلزی یکی از بهترین و لوکس‌ترین روش‌های بازاریابی سبز هستند که معمولاً از جنس چدن، گالوانیزه، روی و مس ساخته می‌شوند.

به دلیل ماندگاری بسیار زیاد، می‌توان سال‌ها از این گلدان‌ها استفاده و در نهایت آن‌ها را بازیافت کرد. البته توجه داشته باشید که این گلدان‌ها جذب نور بالایی دارند و به همین دلیل برای مناطق پر نور مناسب نیستند زیرا ممکن است موجب خشک شدن ریشه گیاه شوند.

چرا گلدان تبلیغاتی به عنوان یک هدیه تبلیغاتی انتخاب مناسبی است؟

گلدان تبلیغاتی به عنوان یک هدیه تبلیغاتی انتخاب بسیار خوبی است؛ زیرا ویژگی‌های منحصر به فردی دارد که به شرکت‌ها در شناخت برند کمک می کنند. شرکت ها می‌توانند محصولات خود را به شیوه‌ای خاص و جالب معرفی کنند. در ادامه چند دلیل برای این انتخاب مناسب را ذکر می‌کنیم:

 • تبلیغ اثر‌گذار

گلدان‌های تبلیغاتی از طریق ظاهر جذاب و طراحی با کیفیت خود، بدون نیاز به کلام، پیام تبلیغاتی را به مخاطبانتان منتقل می‌کنند. این نوع از تبلیغات اثر‌گذار است و مخاطبان را فورا جذب خود می‌کند.

 • ماندگاری بالا

گلدان‌های تبلیغاتی معمولا از موادی با کیفیت و ماندگار ساخته می‌شوند. گل و گیاهان در آن‌ها به مدت زیادی سالم باقی می‌مانند. این به معنای ماندگاری بالای آنها است که برند شرکت را به مدت طولانی به مخاطبان نشان می‌دهند. مراقبت از گلدان و نگهداری از گل و گیاهان در آن، می‌تواند به مشتریان پیامی درباره مراقبت و توجه شرکت نسبت به محصولاتش ارسال کنند.

 • قابلیت سفارشی‌سازی

دسترسی به طیف گسترده‌ای از طرح‌ها و رنگ‌های مختلف، به شرکت‌ها اجازه می‌دهد تا گلدان‌های تبلیغاتی خود را به طور دقیق، با استایل و برند خود تطبیق دهند. کسب و کارها می‌توانند دقیقا تصویری که از برند خود، مد نظرشان است برای مشتریان ارائه دهند. این نوع گلدان‌ها رسانه‌ای فوق‌العاده برای ارتقای شناخت برند می‌باشند.

استفاده از یک گلدان به عنوان هدیه تبلیغاتی می‌تواند به شرکت کمک کند تا نام و نشان تجاری خود را در بین مشتریان جا بیاندازد. در برخی موارد ممکن است موجب ایجاد تجربه بهتری برای مشتریان شود که در نهایت به افزایش فروش و رشد کسب و کار می‌انجامد.

 گلدان تبلیغاتییک هدیه تبلیغاتی مناسب

مزایای گلدان تبلیغاتی چیست؟

اما گلدان‌های تبلیغاتی چگونه می‌توانند به شما کمک کنند؟‌ مزایای این گلدان‌ها برای برند و کسب و کار شما چیست؟ در ادامه به این سوال‌ها پاسخ خواهیم داد:

 • مهم‌ترین مزیت گلدان‌های تبلیغاتی، بهبود کیفیت فضای محیط اطراف است؛ زیرا گیاهان نقش قابل توجهی در تصفیه هوای پیرامون خود ایفا می‌کنند. تصفیه مناسب هوا موجب بالا رفتن سطح اکسیژن و در نهایت بهبود عملکرد مغز می‌شود.
 • قرار دادن گلدان‌های تبلیغاتی روی میز کار افراد در شرکت، می‌تواند نشان‌دهنده نظم و دقت به کوچک‌ترین جزئیات باشد. علاوه بر این، نباید تأثیر گیاهان در زیبایی محیط اطراف را نادیده گرفت!
 • گلدان‌های تبلیغاتی بهترین گزینه برای دادن هدیه یا تقدیر در همایش‌ها و جلسات به شمار می‌روند.
 • این گلدان‌ها دوام و قدرت ماندگاری بسیار بالایی داشته و سال‌ها عمر خواهند کرد.
 • تأثیرگذاری این گلدان‌ها به قدری بالا است که هر هزینه‌ای برای ساخت، تولید و چاپ آن‌ها پرداخت شود، چندین برابر سود به دنبال دارد.

مزایای گلدان تبلیغاتی چیست؟

ویژگی‌های اصلی گلدان تبلیغاتی

برخی از ویژگی‌های اصلی گلدان تبلیغاتی عبارتند از:

 1. طراحی جذاب: گلدان باید طرح و ظاهری جذاب داشته باشد تا توجه مخاطبان را به خود جلب کند.
 2. قابلیت قرارگیری در مکان‌های مختلف: گلدان تبلیغاتی قابلیت قرارگیری در مکان‌های مختلف نظیر روی میز‌ها و در محیط‌های مختلف را دارد.
 3. مقاومت در برابر مشکلات آب و هوایی: گلدان‌های تبلیغاتی باید توانایی مقاومت در برابر عوامل آب و هوایی نظیر باران، آفتاب یا سرما را داشته باشند تا طول عمر آن بالا برود.
 4. جابه جایی آسان: گلدان باید به آسانی قابل جابه جایی باشد تا بتوان آن را به مکان‌های مختلف منتقل کرد.
 5. قابلیت تبلیغات چند رسانه‌ای: برخی گلدان‌ها مجهز به فضا‌هایی برای قرار دادن پوستر‌های تبلیغاتی، بروشور‌ها یا تصاویر در ابعاد کوچک هستند تا بتوان تبلیغات را گسترش داد.
 6. ارائه اطلاعات بیشتر: بعضی گلدان‌ها که مجهز به QR کد یا لینک اینترنتی هستند، اطلاعات بیشتری را درباره محصول یا خدمات مرتبط در اختیار مخاطبان قرار می‌دهند.
 7. دوستدار محیط زیست بودن: گلدان‌های تبلیغاتی استفاده شده، باید طراحی بر اساس نگرش‌های محیط زیستی داشته باشند و موجب آلودگی زیستی و استفاده بیش از حد از منابع طبیعی نشوند.
 8. قابلیت نورپردازی: برخی از گلدان‌ها دارای سیستم نورپردازی هستند تا در شب‌ها یا در مکان‌های تاریک جلوه‌ی خاصی به تبلیغات دهند.
 9. تنظیم کردن ارتفاع: بعضی گلدان‌ها دارای قابلیت تنظیم ارتفاع هستند تا بتوان آن را با توجه به اندازه محیط تغییر داد.
 • دسترسی آسان برای تعویض تبلیغات: گلدان‌ها باید به راحتی قابلیت تعویض تبلیغات روی آن را داشته باشند.
 • اندازه مناسب: اندازه گلدان باید متناسب با مکان‌ قرارگیری باشد تا تبلیغات به خوبی دیده شوند. اندازه‌های خیلی بزرگ گلدان، باعث تمرکز کمتر روی برند کسب و کار می‌شود. چاپ برند را به گونه‌ای انجام دهید که با سایز گلدان هماهنگ باشد.

ویژگی‌های اصلی گلدان تبلیغاتی

یک گلدان تبلیغاتی خوب چگونه است؟

یک گلدان مناسب تبلیغاتی باید از مواد با کیفیت و مستحکم ساخته شود تا در برابر ضربه و خرابی مقاوم باشد. علاوه بر کیفیت گلدان انتخاب گل از مهم‌ترین مواردی است که باید به آن توجه داشته باشید. به طور معمول از گل‌های مقاوم در شرایط مختلف، مانند کاکتوس، سانسوریا، ساکولنت و غیره استفاده می‌شود.

این نوع از گیاهان مقاومت خیلی زیادی در برابر کم آبی دارند و ماندگاری بالایی از خود نشان می‌دهند. یک گلدان خوب باید اندازه نسبتا کوچکی داشته باشد تا بتوان آن را در محیط‌های مختلف قرار دارد. ظاهر گلدان تأثیر زیادی در جذب مشتری و مخاطب به سمت تبلیغات دارد.

رنگ گلدان خوب تبلیغاتی را با توجه به محیطی که قرار است در آن جا استفاده شود، انتخاب کنید. چاپ گلدان تبلیغاتی نیز بسیار مهم می‌باشد تا بتوانید برند را به خوبی معرفی نمایید. برند باید به گونه‌ای روی گلدان چاپ گردد که توجه مخاطب به آن جذب شود.

یک گلدان تبلیغاتی خوب چگونه است؟

گلدان تبلیغاتی چه تأثیری در کسب و کار دارد؟

شاید این سؤال در ذهن شما به وجود آمده باشد که استفاده از گلدان تبلیغاتی چه اثراتی روی کسب و کار خواهد داشت؟ برای پاسخ به این سؤال، می‌توان گفت که گلدان‌های تبلیغاتی یک روش عالی برای معرفی شما هستند. اگر به تازگی کسب و کار خود را آغاز کره‌اید، از این روش کمک بگیرید.

روش‌های مختلف تبلیغاتی هزینه‌های زیادی برای شما به همراه دارند. استفاده از این تبلیغ نیاز به بودجه خیلی زیادی ندارد. با انجام این کار، برند شما در محیط‌های مختلف به چشم می‌آید و در ذهن افراد باقی می‌ماند. قطعا با معرفی برند، افراد زیادی به سمت آشنا شدن با محصولات شما می‌آیند.

بعد از مدت کوتاهی، مشاهده خواهید کرد که تعداد مشتری‌های شما چند برابر بیشتر از قبل شده‌ است. استفاده از تبلیغات اثر‌گذار برای بقای هر کسب و کار مورد نیاز می‌باشد. گلدان‌های تبلیغاتی دقیقا همان چیزی هستند که برای رشد کسب و کار خود به دنبال آن هستید.

سخن پایانی

در این مقاله بررسی کردیم که گلدان تبلیغاتی چیست و چه مزایایی برای کسب و کارها به همراه دارد. گلدان تبلیغاتی یکی از روش‌های بازاریابی سبز به شمار می‌رود که نسبتاً جدید بوده و از آنجا که کسب و کارهای کمی از این روش بازاریابی استفاده می‌کنند، مزیت رقابتی مهمی برای برندها رقم می‌زند.

گلدان‌های تبلیغاتی در انواع جنس‌ها، طر‌ح‌ها، شکل‌ها و رنگ‌های مختلف به بازار عرضه می‌شوند و شما می‌توانید مطابق سلیقه خود آن‌ها را سفارشی‌سازی کنید. این گلدان‌ها که معمولاً حاوی گیاهانی مانند پتوس، ساکولنت‌ها و غیره هستند، به محیط اطراف خود زیبایی و سرسبزی بخشیده و روحیه افراد را به طرز قابل توجهی بالا می‌برند. علاوه بر این، وجود آن‌ها روی میز کارمندان شرکت می‌تواند نشان‌دهنده نظم، هماهنگی و توجه به جزئیات در کسب و کار شما باشد.

اگر به دنبال سفارش گلدان تبلیغاتی با بهترین کیفیت و مناسب‌ترین قیمت هستید، می‌توانید با ورود به صفحه مربوط به خرید گلدان تبلیغاتی از ارمغان گرافیک گلدان و طرح مورد نظر خود را سفارش دهید. این مجموعه در سریع‌ترین زمان ممکن سفارش شما را آماده کرده و جالب است بدانید حتی مشتریانی که ساکن تهران نیستند می‌توانند از مزایای این هدایای تبلیغاتی لوکس و جذاب بهره ببرند.

سؤالات متداول

۱. آیا استفاده از گلدان برای تبلیغات باعث پیشرفت کسب و کار می‌شود؟

بله، قطعا اگر به درستی استفاده شود تأثیر خیلی خوبی بر رشد کار شما خواهد داشت.

۲. آیا از هر گلدانی می‌توان استفاده کرد؟

باید توجه داشته باشید که گلدان انتخابی شما، ویژگی‌های یک گلدان مناسب تبلیغاتی را داشته باشد.

۳. از چه گیاهانی در گلدان‌های تبلیغاتی استفاده کنم؟

گیاهانی را انتخاب کنید که دوام خیلی بالایی داشته باشند؛ مانند کاکتوس و سانسوریا.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *