درباره ما

کانون تبلیغاتی ارمغان گرافیک متشکل از طراحان گرافیک متخصص و خلاق و جوان و در عین حال ایده پرداز، مشتری مدار و با تجربه که برای رساندن مشتریان به اهداف خود تشکیل شده است.

کانون تبلیغاتی ارمغان گرافیک در سال 81 فعالیت خود را در عرصه هنر و تبلیغات آغاز کرد. با توجه به سابقه 20 ساله و پشتکار مدیران در این زمینه توانستیم جایگاه ویژه‌ای در حوزه تبلیغات بدست آوریم. پس از مدتی فعالیت در سال 92 به صورت تخصصی و با تجهیزات کاملا حرفه ای موفق شدیم در امور شماره زنی و صحافی فاکتور در خصوص توسعه کسب و کار خویش قدم‌ های محکمی برداریم. در ادامه در سال 98 خدمات دیگری همچون گلدان‌های تبلیغاتی و پاکت‌های عکاسی را به صورت انحصاری به مجموعه خود اضافه نمودیم.

کارت ویزیت یکی دیگر از خدمات ما است که در ارمغان گرافیک میتوانید نمونه های جذاب و حرفه ای آن را در هر زمینه ای ملاحظه کنید. مشاوره با طراحان خبره ما این امکان را به شما می دهد که سفارش خود را از مجهزترین دستگاه با بالاترین کیفیت در عین حال کمترین قیمت و در سریع ترین زمان ممکن چاپ نمایید.

گسترش کاردر ارمغان گرافیک، منجر به انعقاد قراردادهای مهمی با شرکت‌های معتبری از قبیل دی ام روم و انواع بیمه ها همچون بیمه ایران، بیمه سامان، بیمه معلم و آسیا و بانک‌های آینده ،کشاورزی و شهرداری تهران شد. همچنین بسیاری از همکاران بزرگ در صنعت چاپ که افتخار همکاری با آن‌ها را داریم.

هدف کانون تبلیغاتی ارمغان گرافیک به ارمغان کشیدن رویاهای گرافیکی شما برای آینده کسب و کارتان است. برای دریافت مشاوره رایگان از کارشناسان همین حالا می توانید با شماره‌های ذکر شده سایت تماس بگیرید تا شما را در این زمینه راهنمایی کنیم.

ارمغان گرافیک
ارمغان گرافیک