مشاور و مجری کلیه امور چاپ و تبلیغات

گلدان تبلیغاتی

خرید گلدان تبلیغاتی

هدیه تبلیغاتی محصول یا وسیله ای است که از سوی یک شرکت یا کسب و کار به ‌عنوان یادبود به مشتریان اعطا می‌شود. هدایای تبلیغاتی انواع مختلفی دارند؛ از تقویم، سررسید، خودکار و ساعت گرفته تا گلدان های تبلیغاتی. هدیه تبلیغاتی باید جذاب و کاربردی باشد، خیلی سریع خراب نشود و مشتری ما میل به نگهداری و استفاده از آن را داشته‌ باشد که در این خصوص با توجه به قیمت گلدان تبلیغاتی و کاربردهای آن، این گزینه بهترین ایده می‌تواند باشد.

چرا خرید گلدان تبلیغاتی بهترین هدیه تبلیغاتی است؟

مجموعه ارمغان گرافیک طی حرکتی جدید و خلاقانه اقدام به تولید گلدان رومیزی تبلیغاتی به‌ صورت کاملاً انحصاری و اختصاصی کرده‌ است. سفارش گلدان تبلیغاتی به‌ عنوان هدیه تبلیغاتی چندین مزیت دارد که در ادامه توضیح می‌دهیم:

  •  اغلب مردم به نگهداری از گل و گیاه در محل کار یا منزل خود علاقمند هستند.
  • قیمت گلدان تبلیغاتی در مقایسه با سایر هدایای تبلیغاتی مناسب‌تر است.
  •  امکان درج لوگو، نام برند و هر نوشته دلخواه دیگری روی گلدان رومیزی تبلیغاتی وجود دارد.
  •  می‌توانید انواع گلدان های تبلیغاتی سرامیکی را در ابعاد کوچک و بزرگ انتخاب کنید.
  •  گونه های گیاهی که برای فروش گلدان های تبلیغاتی انتخاب می‌شوند، مقاوم هستند و نگهداری آنها آسان است.

با گلدان های تبلیغاتی ارمغان گرافیک بیشتر آشنا شوید

مجموعه ارمغان گرافیک با احداث گلخانه‌ای بالغ بر هزار متر مربع و کارگاهی مجهز به تجهیزات ساخت گلدان تبلیغاتی و بسته‌بندی آن، یکی از حرفه‌ای ترین تولید کنندگان اختصاصی گلدان تبلیغاتی تهران محسوب ‌می‌شود. صفر تا صد مراحل تولید و عرضه این گلدان‌ها، از قالب سازی و ساخت گلدان های سرامیکی گرفته تا درج لوگوهای روی گلدان، پرورش گیاه های زیبا، بسته‌بندی و عرضه به مشتریان گرامی همگی در مجموعه ارمغان گرافیک انجام ‌می‌شود.

 جنس گلدان رومیزی تبلیغاتی

گلدان رومیزی تبلیغاتی ارمغان گرافیک از مرغوبترین نوع سرامیک تولید می‌شود. داخل گلدان‌ها لعابی نیست و با ایجاد رطوبت کافی برای خاک، شرایط ایده‌آلی را برای رشد گیاه فراهم می‌کند. گلدان تبلیغاتی سرامیکی در عین زیبایی و کارایی، دارای مقاومت بالایی هستند، به ‌راحتی شکسته نمی‌شود و می‌توانید برای پرورش سایر گیاهان نیز از آنها استفاده ‌کنید.

 نوع گیاه گلدان‌های تبلیغاتی

با توجه به جذابیت و زیبایی بیشتر گیاهان طبیعی، فقط در مجموعه ارمغان گرافیک از گیاهان طبیعی برای گلدان‌های تبلیغاتی استفاده می‌شود. این گیاهان به ‌دلیل کیفیت بالا و مادر بودن، در صورت نگهداری در شرایط مناسب، قابل تکثیر هم هستند.

در مجموعه ما با بررسی و تحقیقات زیاد از دو نوع گیاه برای تولید گلدان های تبلیغاتی استفاده می‌شود؛ برای گلدان‌های بزرگ گیاه سانسور سبز پاکوتاه (یا به درخواست مشتری سانسوریا ابلق) و برای گلدان‌های سایز کوچک گیاه هاوارتیا گورخری ، دلیل انتخاب این دو نوع گیاه، نیاز کم به آب و نور، مقاومت بالاتر نسبت به گیاهان دیگر و ماندگاری طولانی مدت آنهاست.

نحوه چاپ روی گلدان سرامیکی

درج لوگو و چاپ گلدان تبلیغاتی برای شرکت‌ها با کمک چاپ کوره ای انجام ‌می‌شود. این نوع چاپ در عین مقاومت بالا در برابر پاک شدن، این امکان را به مشتریان می‌دهد که بتوانند از هر متن و لوگوی رنگی یا عکس و تصویر برای گلدان تبلیغاتی خود استفاده ‌کنند.

 ابعاد و اندازه گلدان تبلیغاتی سرامیکی

برای خرید گلدان تبلیغاتی مجموعه ارمغان گرافیک موضوع مهمی که باید به آن توجه کنید، ابعاد و سایز گلدان است. در حال حاضر گلدان‌های ما در سایز کوچک به ابعاد 7 در 7 در ارتفاع 16 سانتی‌متر و سایز بزرگ به ابعاد 11 در 11 در ارتفاع 22 سانتی‌متر و به ‌شکل مربعی عرضه می‌شوند(البته ابعاد با درنظر گرفتن گیاه و بسته بندی طلق میباشد)، اما درصدد هستیم تا در آینده ای نزدیک قالب‌های جدید گلدان‌های تبلیغاتی از نظر شکل و اندازه را به محصولات خود اضافه کنیم.

این سایزها با بررسی های دقیق انتخاب شده‌اند تا با توجه به کم بودن فضاهای اداری و میز کارهای امروزی در شرکت‌ها، جای زیادی را روی میز نگیرند و بتوانند برای شما تبلیغات خوبی را به ‌همراه داشته‌باشند.

7 مزیت استثنائی خرید گلدان تبلیغاتی از ارمغان گرافیک

با توجه به اینکه ارمغان گرافیک تنها تولید کننده گلدان های کاکتوس تبلیغاتی با گل‌های طبیعی در تهران است، خرید گلدان تبلیغاتی از ما چندین مزیت عالی برای شما خواهد داشت که در ادامه به توضیح آن میپردازیم:

 مناسب بودن قیمت گلدان تبلیغاتی

اولین و مهم‌ترین مزیت خرید از ارمغان گرافیک، مناسب و اقتصادی بودن قیمت گلدون تبلیغاتی در این مجموعه است. قیمت چاپ روی گلدان، قیمت گلدان و گیاه و همچنین هزینه های بسته‌بندی این هدیه تبلیغاتی در ارمغان گرافیک برای شما کاملاً به صرفه خواهد بود. به‌علاوه اینکه می‌توانید 50 درصد از مبلغ سفارش خود را به ‌صورت پیش‌پرداخت بپردازید و مابقی را در زمان آماده ‌شدن گلدان‌ها تسویه نمایید.

 خرید گلدان تبلیغاتی با چندین طرح متفاوت

در ارمغان گرافیک هیچ محدودیتی در تعداد طرح های چاپ ‌شده روی گلدان‌ها ندارید. چون همان طور که پیش‌تر گفتیم، مجموعه ما مجهز به چاپ کوره ای است. برای چاپ روی گلدان تبلیغاتی شما حتی می‌توانید هر یک عدد گلدان را به اسم شخص تحویل‌ گیرنده شخصی سازی کنید یا به ‌عنوان ‌مثال نیمی از تعداد سفارش‌ها را با یک طرح و نیم دیگر را با طرح دیگر سفارش دهید.

 امکان چاپ طرح روی چند وجه گلدان

در حالت استاندارد ما روی یک وجه گلدان چاپ طرح را انجام می‌دهیم، اما می‌توانید با پرداخت هزینه اضافه روی دو وجه یا حتی تمام اضلاع گلدان لوگو یا طرح مورد علاقه خود را چاپ کنید.

 سنگ ریزه های گلدان تبلیغاتی

در مجموعه ارمغان گرافیک سعی شده تا با فراهم کردن طیف گسترده ای از رنگ بندی سنگ ریزه ها ،برای گلدان تبلیغاتی شما متناسب با رنگ سازمانی مجموعه و طرح چاپ شده روی گلدون تبلیغاتی سنگ ریزه دور گیاه هم ریخته شود تا با ایجاد هارمونی زیبای رنگ ها جلوه خاصی به هدیه تبلیغاتی شما ببخشد .

 امکان تغییر دادن گیاه

البته که با بررسی های فراوانی که تیم ما انجام داده ‌است، قطعاً پیشنهاد ما به شما همان گیاهانی است که در ابتدای مطلب معرفی کردیم. اما بنا به درخواست شما امکان تغییر گیاه به هر گیاه دلخواهی دیگری، وجود خواهد دارد. بدیهی است در صورت مغایر بودن مبلغ گیاه، هزینه اضافه ‌شده از مشتری دریافت خواهد شد.

 ارائه زیر گلدانی همراه با گلدان‌ها

همراه با گلدان‌های تبلیغاتی که از مجموعه ما خریداری می‌کنید، زیر گلدانی چوبی تولید شده از بهترین چوب صنوبر و دارای پوشش ضدآب و مقاوم ارائه می‌شود. این زیر گلدانی ها در عین زیبایی که به محصول می‌بخشند، فرایند آب دادن گیاه و نگهداری از آن را هم تسهیل می‌کنند. همچنان دیگر لازم نیست نگران کثیف شدن میز کار در اثر آب دادن به گلدان باشید.

 ماندگاری طولانی مدت گلدان‌های تبلیغاتی در بسته‌بندی

با توجه به اینکه از گیاهان مقاومی برای تولید و فروش گلدان های تبلیغاتی استفاده می‌شود و در زمان بسته‌بندی این گلدان‌ها یک ‌مرتبه توسط افراد مجموعه آبیاری می‌شوند، شما می‌توانید به ‌مدت 7 الی 10 روز بدون نیاز به آبدهی گلدان‌ها را داخل طلق بسته‌بندی نگهداری کنید.

شرایط و نحوه نگهداری از گلدان‌های تبلیغاتی

نحوه نگهداری از گیاهان داخل گلدان‌های تبلیغاتی ما کاملاً راحت و آسان است. به گلدان‌های تبلیغاتی شما یک تگ آویزان می‌شود که ضمن مزین بودن به لوگوی مجموعه شما، داخل آن معرفی گیاه و شرایط نگهداری از آن به ‌صورت کامل درج ‌شده است تا فرد مصرف کننده بتواند با مطالعه آن در بهترین شرایط و به‌ مدت طولانی از گیاه خود نگهداری کند.

هزینه های مربوط به طراحی علائم و نوشته های روی گلدان تبلیغاتی همراه با لوگو

در هنگام ثبت ‌سفارش اگر فایل فوتوشاپ یا کورل لوگوی مجموعه خودتان را آماده داشته ‌باشید، برای طراحی و کلیشه سازی هزینه ای از شما دریافت نخواهد شد و این ‌کار توسط تیم طراحی مجموعه ارمغان گرافیک به ‌صورت کاملاً رایگان برای شما انجام خواهد شد. اما در صورتی که نیاز به طراحی نشان و لوگو داشته ‌باشید، باید هزینه مربوط به طراحی را به‌ صورت جداگانه پرداخت نمایید.

نحوه بسته‌ بندی سفارش‌ها

پس از درج طرح شما روی گلدان های تبلیغاتی و کاشت گیاه داخل آن، دور گیاه با سنگ‌ریزه های رنگی متناسب با رنگ طرح شما پر می‌شود، گلدان تبلیغاتی داخل بسته‌بندی طلق محکمی قرار می‌گیرد و با روبان رنگی که آن هم متناسب با سلیقه و رنگ طرح شما انتخاب‌شده، بسته‌بندی می‌شود. این نوع بسته‌بندی جذابیت فوق‌العاده ای به گلدان رومیزی تبلیغاتی شما می‌بخشد به سالم رسیدن محصول به ‌دست مشتری کمک به سزایی می‌کند.

آیا به ‌همراه گلدان تبلیغاتی می‌توانید ساک دستی هم سفارش دهیم؟

بله! با توجه به اینکه مجموعه ارمغان گرافیک به ‌تمام سیستم های چاپ و بسته‌بندی مجهز است شما می‌توانید برای هر عدد گلدان، یک ساک دستی مقوایی با درج لوگو و نشان خود بر روی آن سفارش دهید تا هدیه تبلیغاتی شما در بهترین بسته‌بندی ممکن به‌ دست مشتری برسد.

نحوه ثبت ‌سفارش و خرید گلدان‌های تبلیغاتی

برای استعلام قیمت گلدون تبلیغاتی یا ثبت‌ سفارش خرید، می‌توانید از طریق همین سایت و بخش گلدان های تبلیغاتی سفارش خود را ثبت کنید. فقط لازم است لوگو و مطالبی که نیاز دارید روی گلدان درج شود برای ما ارسال کنید. پس از بررسی سفارش شما، کارشناسان ما در اولین فرصت با شما تماس می‌گیرند و سفارش شما را ثبت میکنند و با واریز پیش پرداخت از سوی شما سفارش در مرحله اجرا قرار میگیرد .

حداقل تعداد سفارش چاپ گلدون تبلیغاتی آنلاین

در مجموعه ارمغان گرافیک امکان سفارش گلدان تبلیغاتی در تعداد دلخواه مشتری وجود دارد و حداقل یا حداکثری برای تعداد سفارش‌ها وجود ندارد. البته باید توجه کنید که با بالا رفتن تعداد سفارش‌ها، هزینه کمتری برای هر عدد گلدان تبلیغاتی پرداخت خواهید کرد.

نحوه سفارش گلدان‌های تبلیغاتی برای تاریخ های خاص

برای سفارش گلدان تبلیغاتی ارزان، لازم است با توجه به زمان برگزاری نمایشگاه یا همایش های خود زودتر اقدام به ثبت‌ سفارش کنید. بدیهی است سفارش های فوری هزینه بالاتری دارند. به ‌علاوه، به‌ دلیل طبیعی بودن گیاهان و نیاز به آبیاری و نگهداری، ما سفارش شما را در تاریخ مدنظر و در محل برگزاری همایش، نمایشگاه یا سمینار به شما تحویل خواهیم داد.

واریز وجه و تسویه حساب

پس از تایید طرح اولیه و مشخص شدن تعداد سفارش‌ها و زمان تحویل آنها، مبلغ کل سفارش شما مشخص می‌شود. برای شروع کار باید 50 درصد از این مبلغ را به ‌عنوان پیش ‌پرداخت واریز نمایید. پس از آماده‌شدن محصول، الباقی مبلغ را تسویه می‌نمایید و سپس سفارش‌ها برای شما ارسال می‌گردد.

مدت زمان آماده شدن گلدان تبلیغاتی در ارمغان گرافیک

در مجموعه ارمغان گرافیک سفارش خرید گلدان تبلیغاتی به سه صورت عادی، سریع و فوری انجام ‌می‌شود. مدت ‌زمان آماده ‌شدن سفارش‌ها در حالت عادی 7 روز کاری و قیمت گلدان تبلیغاتی در این روش از سایر روش‌ها کمتر است.

در روش سریع آماده‌ شدن سفارش شما 3 روز کاری زمان می‌برد. در روش فوری نیز سفارش شما 1 روزه آماده می‌شود. بدیهی است با سریع‌تر شدن زمان آماده سازی گلدان‌های تبلیغاتی فوری ، مبلغ بیشتری به ازای هر گلدان دریافت می‌شود.

نحوه ارسال به تهران و سایر استان‌ها

با توجه به اینکه مجموعه ارمغان گرافیک در شهر تهران واقع ‌شده، سفارش مشتریان عزیز تهرانی برای تعداد کم توسط خودرو سواری و برای تعداد بالاتر توسط وانت ‌بار ارسال می‌شود. رانندگان مجموعه ما مجرب و آموزش ‌دیده هستند و با نحوه حمل گلدان‌های تبلیغاتی کاملاً آشنایی دارند.

سفارشات مشتریان سایر استان‌ها توسط باربری زمینی و هوایی ارسال خواهد شد. توجه داشته‌ باشید هزینه ارسال در هر دو روش به عهده مشتری خواهد بود.

آیا گلدان‌های تبلیغاتی در مسیر ارسال به شهرستان خراب نمی‌شوند؟

ما برای مشتریان عزیز شهرستانی تدبیری اندیشیده‌ایم. به ‌صورتی که پس از کاشت گیاه و ریختن سنگ‌ریزه‌ها، دور گلدان با سلفون شفاف بسته‌بندی می‌شود که مانع ریختن خاک و سنگ‌ریزه‌ها به داخل بسته‌بندی طلق شود. فقط باید در زمان سفارش، حتماً این موضوع را به اطلاع تیم بسته‌بندی مجموعه برسانید که در زمان لازم این امر را اجرا کنند.

سوالات متداول

مهم ترین ویژگی های گلدان های تبلیغاتی چیست؟
آیا میتوانیم گیاه دیگری را برای گلدان های تبلیغاتی سفارش دهیم؟
آیا امکان درج لوگوی اختصاصی روی محصول وجود دارد؟
از ثبت سفارش تا دریافت محصول چقدر زمان می‌برد؟
آیا امکان تک فروشی گلدان های تبلیغاتی وجود دارد؟
سبد خرید